Leave Your Message
rrëshqitje1
01 02 03

Profili i Kompanisë

655f1d793z
 • 6
  +
  Përvoja e prodhimit
 • 42
  +
  Depoja
 • 42
  %
  Shërbimi cilësor

WUXI XIANGXIN STEEL CO, LTD.

Wuxi XiangXin Steel Co, Ltd. është kompani profesionale e çelikut me 15 vjet përvojë në prodhimin e furnizimit të çelikut në tregjet vendase dhe të huaja dhe është ndërmarrja kryesore e provincës Jiang Su, Kinë;

Wuxi XiangXin Steel Co., Ltd është një listë e aksioneve, distributor dhe eksportues i materialeve të çelikut, të tilla si materiali prej çeliku me karbon, alumini, i galvanizuar, galvalume, çeliku rezistent ndaj konsumit, çeliku ndaj motit, çeliku i karbonit, çeliku rezistent ndaj korrozionit në temperaturë të lartë, Çeliku me aliazh me nickle të lartë, spirale/roll prej çeliku inox, pllakë/fletë, tub/tub, shirit, kënd, kanal, shirit të rrumbullakët, tela me2B, BA, linjë flokësh, Ti-ar, pasqyrë, nr.4, pasqyrë rozë-ari, Sipërfaqe me kuadrate etj.
Lexo më shumë

Produktet e rekomanduara

01

CERTIFIKATA JONË

API 6D,API 607,CE, ISO9001, ISO14001,ISO18001, TS.(Nëse keni nevojë për certifikatat tona, ju lutemi kontaktoni)

653f56fwel
653f59cogq
653f5721c9
653f59ak70
653f59b5zi
01 02 03 04 05

Lajme

Gati për të mësuar më shumë?

Asgjë nuk është më e mirë se ta mbash në dorë! Klikoni në të djathtë
të na dërgoni një email për të mësuar më shumë rreth produkteve tuaja.