Leave Your Message
слајд1
01 02 03

Профил на компанијата

655f1d793z
 • 6
  +
  Производно искуство
 • 42
  +
  Складиште
 • 42
  %
  Квалитетна услуга

WUXI XIANGXIN STEEL CO., LTD.

Wuxi XiangXin Steel Co., Ltd. е професионална компанија за челик со 15 години искуство во производството на челик на домашните и странските пазари и е водечко претпријатие во провинцијата Џијанг Су, Кина;

Wuxi XiangXin Steel Co., Ltd е листа на акции, дистрибутер и извозник на челични материјали, како што е материјалот од, јаглероден челик, алуминиум, поцинкуван, галвалум, челик отпорен на абење, атмосферски челик, јаглероден челик, челик отпорен на високи температури, отпорен на корозија, Легиран челик со висока никула, калем/ролна од не'рѓосувачки челик, плоча/лист, цевка/цевка, лента, агол, канал, тркалезна шипка, жици со2B, BA, линија за коса, Ti-Gold, огледало, бр.4, огледало од розово злато, Карирана површина итн.
Прочитај повеќе

Препорачани производи

01

НАШИОТ СЕРТИФИКАТ

API 6D, API 607, CE, ISO9001, ISO14001, ISO18001, TS. (Ако ви требаат нашите сертификати, ве молиме контактирајте)

653f56fwel
653f59cogq
653f5721c9
653f59ak70
653f59b5zi
01 02 03 04 05

Вести

Подготвени да дознаете повеќе?

Ништо не е подобро од тоа да го држите во рака! Кликнете на десната страна
да ни испратите е-пошта за да дознаете повеќе за вашите производи.